Patronát štěněte

Projekt získávání finančních prostředků na náklady spojené s prvním rokem života štěněte – budoucího vodicího psa.

Nároky na službu vodicího psa jsou velmi vysoké. Štěňátka jsou k tomuto poslání vedena odmalička. Snažíme se získávat finanční prostředky na úhradu veterinární péče i kvalitního krmení, neboť dobrý zdravotní stav je základním předpokladem pro budoucí službu člověku.

Vybraná štěňátka se ke své budoucí práci připravují hravou formou již od dvou měsíců věku. Svěřujeme je pečovatelům, kteří jsou ochotni věnovat jim svůj čas a lásku, nahradit jejich psí smečku lidmi a pomoci vytvořit k nim pozitivní vztah.

Oslovuje-li vás myšlenka stát se Patronem některého ze štěňátek a můžete postrádat finanční prostředky, které nám umožní zajistit výživu, zdravotní péči a další nezbytné výdaje, prosíme, kontaktujte nás.

Finanční dar na sociální účel lze ve smyslu platného znění zákona č. 586/92 Sb., §15, resp. §20 odečíst ze základu daně z příjmu.

  • Částka 100 – 150 Kč znamená nákup hračky pro štěňátko
  • Částka 150 – 200 Kč pořízení např. vodítka, obojku, misky na vodu
  • Částka 200 – 500 Kč jednorázové očkování
  • Částka 500 – 1 000 Kč pelíšek s vložkou
  • Částka 1 350 Kč krmení na dobu cca 4 týdnů
  • Částka 50 000 Kč náklady na jedno štěně do jednoho roku věku

Můžete-li finančně podpořit projekt Patronát štěněte, číslo transparentního účtu je 1833008001/5500. Kontaktujte nás, prosím, k uzavření Darovací smlouvy a Potvrzení o daru na sociální účel.

Další informace rádi poskytneme na tel. 734 224 658.

ZA PROJEVENOU PŘÍZEŇ DĚKUJEME!

 

 

 

Veřejná sbírka

Pro příspěvky do veřejné sbírky je možné využít platbu prostřednictvím QR kódu zde:

QR kód