Naši lidé

Představení pracovníků Školy pro výcvik vodicích psů, s.r.o. a spolku VODICÍ PES, z.s.

 • Milan Dvořák

  narodil se v Brně, psi jej provázejí životem odmala. Věnoval se sportovní kynologii, spoluzakládal cvičiště pro psy v Adamově. K vodicím psům se dostal náhodnou návštěvou nově se otevírajícího střediska výcviku vodicích psů v Praze. Pracoval tam následujících šest let. Od roku 2000 vede vlastní výcvikovou školu v Brně.

 • Bc. Barbora Pavlíčková

  Bc. Barbora Pavlíčková

  přidala se k týmu cvičitelů z pozice zodpovědného  pečovatele. Zároveň převzala práci koordinátora výchovy štěňátek – budoucích vodicích psů. Nově kromě psů vychovává i dcerku Aničku. Její srdce bije hlavně pro královské pudly.

 • Lenka Vaňková

  Lenka Vaňková

  začínala spolupráci v roli pečovatele vychovávajícího štěně budoucího vodicího psa. Jednoho dne přišla s tím, že „co jsem si vychovala, to bych si i ráda vycvičila“ a následně doplnila tým cvičitelů.

 • Bc. Terezie Tomášková

  Bc. Terezie Tomášková

  dlouhou dobu vychovávala štěňátka budoucích vodicích psů. Jednoho dne jsme ji oslovili s nabídkou přímé účasti na výcviku psů. Neodmítla 🙂 a posílila tým cvičitelů.

 • Justýna Staňová

  Bc. Justýna Staňová

  přidala se k týmu cvičitelů z pozice zodpovědného  pečovatele. Zároveň převzala práci koordinátora rovněž prošla nejdříve projektem výchovy štěňátek a vychovávala budoucí vodicí psy. Vybrali jsme ji do týmu cvičitelů kvůli její přátelské povaze, laskavé důslednosti v práci se psy a také snaze se stále vzdělávat a zdokonalovat.

 • Bc. Naděžda Šašková

  Bc. Naděžda Šašková

  stala se součástí týmu spolku Vodicí pes, z.s. na pozici pracovníka v sociálních službách. Má ráda lidi i psy, je stále usměvavá a ochotná se učit vše, co s její pozicí souvisí.

 • Hana Prchalová

  Hana Prchalová

  je od založení spolku VODICÍ PES, z.s. od roku 2007 jeho předsedou a statutárním orgánem. I ji provází životem pes – již druhá chovná fenka Linda od Himalájského cedru.

 • Laďka Dvořáková

  Laďka Dvořáková

  je jednatelem Školy pro výcvik vodicích psů, s.r.o.  a spoluzakladatelem spolku VODICÍ PES, z.s. Působí jako pracovník v sociálních službách, věnuje se klientům a zajišťuje vzájemnou koordinaci aktivit Školy pro výcvik vodicích psů, s.r.o. a VODICÍ PES, z.s.

 • Roman Kabelka

  Mgr. Roman Kabelka

  narodil se v Brně, od narození je nevidomý a sám využívá vodicího psa. Klientem spolku VODICÍ PES, z.s. je od roku 2003 a od roku 2007 spolupracuje s oběma organizacemi na údržbě webových stránek. Rovněž zajišťuje ozvučení všech aktivit pořádaných společně jak Školou pro výcvik vodicích psů s.r.o., tak spolkem VODICÍ PES, z.s.

Fandíte nám? Podpořte nás na GIVT.cz!

Veřejná sbírka

Pro příspěvky do veřejné sbírky je možné využít platbu prostřednictvím QR kódu zde:

QR kód