Kdo nás podporuje

Podpořte službu vodicích psů jakoukoliv částkou. Děkujeme vám!

Firmy, společnosti, organizace

ABClinic, veterinární klinika Brno, Starý Lískovec –  ošetření vybraných štěňat zdarma.

ANeT_New – Advanced Network Technology, s.r.o. finančně podpořili fenku křížence labradorského a zlatého retrievera jménem Bella, narozena 16. 6. 2015, v současné době ve výcviku.

Arema, s.r.o. – recyklace materiálů a výroba energie z ekologických zdrojů. Finanční podpora štěněte německého ovčáka Magnuma, narozeného 21. 7. 2016.

Authentica, s.r.o. – jeden z nejvýznamnějších výrobců POP a POS materiálů v České republice. Doplatek na pořízení vodicího psa Berta pro nevidomou  klientku.

BS Vinařské potřeby s.r.o. –  přední český dodavatel pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Provádí analýzu hroznů, moštů a vín dle SZPI. Finanční podpora přípravy budoucího vodicího psa, fenky flat coated retrievera, Why Not Me (Wajminky).

Dixons Retail SSC s.r.o. – Evropský lídr v prodeji elektroniky, telekomunikací a návazných služeb. Finanční podpora letního rekondičního pobytu v Hodoníně pro zrakově postižené klienty a jejich vodicí psy v roce 2016.

Edwards Services, s.r.o.prodej vakuové techniky. Finanční podpora fenky zlatého retrievera Madlenky, narozené 26. 3. 2016 a fenky flat coated retrievera URSA Major Bohemia Luxyvett (Uršulka), narozené 21. 11. 2016.

Iniciativa zaměstnanců Geis CZ a Geis Parcel CZ Naše Světluška – Skupina Geis v České republice je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří zde mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb. Finanční podpora štěněte křížence zlatého a labradorského retrievera Geise, narozeného 19. 6. 2016.

GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. – Jako součást jedné z největších integrovaných sítí v Evropě nabízí GEFCO v České republice širokou škálu dopravních a logistických služeb pro automobilový a elektronický průmysl, maloobchod a výrobce jednostopých vozidel. Finančně podporuje štěně – fenku německého ovčáka jménem Paleta, narozené 7. 9. 2016.

Jihomoravský kraj – dotační program Jihomoravského kraje pro rok 2017 v oblasti podpory poskytování sociálních služeb z prostředků Jihomoravského kraje v souladu s ustanovením § 101a a § 105 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

 Investice Strategie Management, a.s. – společnost působí na potravinářském trhu v oblasti balení potravin. Postupem času byl přidán nákup a prodej zboží a výrobků, stejně jako developerská a realitní činnost. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

LIONS Club Olomouc, z.s. – doplatek na pořízení vodicího psa Chubby pro nevidomou klientku.

Magistrát města Brna – dotační program na sociální služby pro rok 2017 z rozpočtu města Brna.

Marks & Spencer – finanční podpora od zaměstnanců pobočky v Brně, Olympii.

NOTEX notebook expert – poskytnutí diagnostiky a servisu notebooku.

Děti z MŠ a ZŠ Viničné Šumice

MŠ Rychvald, Sdružení rodičů a přátel školy

Musil Dobroslav podpořil psa křížence labradorského a zlatého retrievera jménem Jeff, narozen 16. 6. 2015, v současné době ve výcviku.

Nadace GCP (společná nadace České pojišťovny a pojišťovny Generali) a zaměstnanci České pojišťovny a.s., odboru Správy životního pojištění podpořili  křížence labradorského a zlatého retrievera jménem Maty, narozen 16. 6. 2015, v současné době ve výcviku.

 – prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem finančně podpořila letní rekondiční pobyt v Kroměříži 2016 a v Hodoníně 2017. Rekondiční pobyty jsou zaměřené na setkání nevidomých klientů s vodicími psy a procvičování vzájemné spolupráce.  

Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška – podpora projektu UVIDÍME (prezentační aktivity a osvěta pro veřejnost) částkou 40.000 Kč.

Oční optika Věra Mišurcová

Obchodní akademie, Kotlářská, Brno – studentská sbírka podpořila fenku Bria (kříženec labradorského a zlatého retrievera), narozenou 19. 6. 2016.

Petráš Ivo podpořil křížence labradorského a zlatého retrievera jménem Shei, narozen 16. 6. 2015, v současné době ve výcviku.

PRO.MED.CS logo - CMYK   podpořila fenku křížence labradorského a zlatého retrievera jménem Tori, narozena 19. 6. 2016.

Public Picture&Marketing, a.s.komplexní zajištění projektů spojených se sponzoringem, marketingovými a propagačními službami. Finanční podpora sociální služby.

Simply You Pharmaceutical, s.r.o. – podíl z prodeje výrobků značky Psí sádlo. Přírodní produkty na kašel, rýmu a nachlazení.

TIC Brno věnovalo výtěžek z akce Dobročinná polévka 2015 pro fenku královského pudla jménem Chubby, narozené 15. 5. 2015, v současné době ve výcviku.

USU Software s.r.o. – firma se zabývá vývojem software zejména v oblasti IT Asset managementu a Knowledge managementu. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

Individuální dárci

Adramanovská Sandra, Apeltauer Tomáš, Ing. Babiš Andrej (projekt 52 milionů), Balák Jan, Bednářová Hana, Beránková Petra, Bergman Christine, Boček Miroslav, Boleček Petr, Cifrák Bronislav, Cinert Tomáš, Čermáková Michaela, rodina Dedkova, Doležal Michal a Doležalová Lenka, Donaťák Vladislav, Dostál Jaroslav (doplatek na pořízení vodicího psa Brixie), Dušková Stanislava, rodina Haluzova, Ing. Havelka Jan, Heikenwälder Jakub a kolegové, Hellebrand Radek, Ing. Hoférek Tomáš, Horáková Jana, Chamula Matúš, JUDr. Jansa Lukáš a kolektiv (výtěžek z prodaných výtisků výtisky titulu Internetové právo), Jašáková Tereza, Jeremiáš Pavel, Kloučková Světlana, Kočicová Pavlína, rodina Krčmářova (výtěžek z benefičního večera v Žebětíně), Krejčí Jiří, Kroupa Emil, Kyselkovi, Lehoučka Radek, Malá Jitka, Marek Miroslav, Mařík Jiří, Mazour Tomáš, Miklín Jakub, Mrázková Pavla, Ing. Musil Dobroslav, Nosek Jiří, Petráš Ivo, Pitra Bedřich, Procházková Věra, Polák Lubomír, Pupík Petr, Rákosník Luboš, Repistáková Petra, Sackmauer Pavel, Severová Irena, Sláma Rudolf, Stolařová Marta, Svačina Petr, Svoboda David, Svoboda Martin, Šafránek Jiří, Ščerbová Eva, Šembera Radek, Škrdlová Renáta, Švarc Josef, Mgr. Tobolová Jana, Vacek Miloš, Vašková Lenka, Velflová Romana, Vicianová Alžběta, Viktorin Jan, Zapletal Petr.

Umístění pokladniček veřejné sbírky

Prodejna MY FOOD, NG Vaňkovka, Brno

Knihkupectví ACADEMIA, Náměstí Svobody 13, Brno

Knihkupectví KANZELSBERGER, Masarykova 6, Brno

Oční optika LUMIOPTIC, Brno

Nefinanční pomoc

Café Práh, Brno – zapůjčení kavárny ke konání besedy nevidomého klienta o maratonu na Velké čínské zdi (18. 10. 2016).

CZanidis, s.r.o. – dary na soutěž vodicích psů – krmení značky VERSELE – LAGA

ISC Masarykova univerzita Brno – krmení a pamlsky pro štěňata, budoucí vodicí psy.

Studenti Odborného učiliště a Praktické školy na ulici Lomená v Brně – výroba perníkových medailí na soutěž vodicích psů.

VODÁK SPORT Brno (Jiří Šťastný) – zapůjčení areálu tábořiště pro konání akcí s nevidomými klienty.

zelezna-ruze-logo-final Restaurace Železná růže – zapůjčení salonku a občerstvení zdarma pro účastníky besedy nevidomého klienta o maratonu na Velké čínské zdi (16. 6. 2016).

Klašková Láníčková Andrea – grafické práce

Kubák Radek – focení a grafické práce

Jonáš Jakub – grafické práce

Zpěvačka Lenny – podpora světa nevidomých lidí, propagace v rámci brněnských koncertů.

Opluštil Radim – nákup krmení pro bývalého vodicího psa Bilba.

Petr Rakušan, Fajn krmiva – balíčky zdravých pamlsků pro budoucí vodicí psy ve výcviku.

 

                                                                                    Děkujeme vám všem!